en az 3 karakter olmalıdır

Fiyat listesini İndirin

PDF İNDİR 0.123192 MB

Listede yer alan fiyatlar, Honda Türkiye A.Ş. tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Honda otomobil bayileri, kendi satış fiyatlarını bağımsız olarak belirleyebilirler. 

Listede yer alan fiyatlar standart donanımlı araçlara aittir. Standart donanım dışında kalan ekipmanlar ve aksesuarlar ayrıca fiyatlandırılır.

Listede yer alan fiyatlar 17.08.2023 tarihinden itibaren, yeniden güncellenene kadar geçerlidir. Bu fiyatlara ÖTV, KDV, aracın ilk kayıt ve tescil edildiği döneme ait MTV bedeli ve 28.07.2023 tarihinde yayınlanan TEBLİĞ ‘ e uygun olarak tahakkuk edecek olan Ek MTV bedeli de dahildir. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergilerdeki (ÖTV, KDV, MTV vs) değişiklikler, matrah ve oran değişiklikleri, vergi mevzuatında oluşan değişiklikler nedeniyle oluşacak artışlar ve ek vergiler araç fiyatına yansıtılacak ve teslim sırasında müşteri tarafından karşılanacaktır.

Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri (plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli) tavsiye edilen satış fiyatına dahildir. Zorunlu trafik sigortası poliçe bedeli müşteriye aittir.

Honda Türkiye A.Ş. önceden haber vermeksizin, satışa sunulan araca ait tavsiye edilen perakende satış fiyatını, her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Siparişi verilen aracın teslimi esnasında yayınlanmış olan tavsiye edilen satış fiyatı geçerlidir.

Honda Türkiye A.Ş., araçların renk dahil donanımını ve teknik özelliklerini önceden haber vermeksizin her zaman değiştirebilir.